Agroturystyka Klekusiowo

Agroturystyka pod Bocianim Gniazdem położona jest w Tomaszowie Bolesławieckim 5 km od autostrady A4 w kierunku Bolesławca - stolicy ceramiki, tuż przy głównej drodze nr 94.

W pobliżu znajduje się Ośrodek z Dziko Żyjącymi Zwierzętami, gdzie przez cały rok przebywają bociany, łabędź, czapla oraz sarenki.

Ośrodek „Klekusiowo” jest jednym z najsłynniejszych miejsc na świecie, gdzie odbywa się całodobowa obserwacja bocianiego życia w gnieździe, a także innych dziko żyjących zwierząt.

W domowym zoo mamy owczarki niemieckie, koty oraz dwa konie - Humo i Karuś. Dla chętnych możliwość jazdy konnej lub sprzątanie stajni ;-)

Agroturystyka pod Bocianim Gniazdem oferuje wypoczynek w 3 pokojach mieszczących od 1 do 4 osób. Dwa pokoje z łazienką. Jeden duży apartament o podwyższonym standardzie z przedpokojem i osobną dużą łazienką wyposażoną m. in. w prysznic i wannę. W każdym pokoju znajduje się telewizor.

Do dyspozycji gości ogród z miejscem na grilla, duże i bezpieczne parkingi dla małych i dużych pojazdów z całodobowym monitoringiem oraz dostęp do Wi-Fi. Obiekt jest w pełni monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo naszych gości.

Zapraszamy również do naszej włoskiej restauracji Pizza Tomato, która mieści się zaledwie 900 m od Agroturystyki, gdzie można zjeść wyśmienite dania na miejscu lub zamówić je na dowóz.

Akceptujemy pobyt ze zwierzętami.

Możliwość płatności kartą bankomatową. 

Zapraszamy !!!